Tanışalım.

Hayata meyveli bi’ mola, sloganıyla çıktığımız bu macerayla, insanları ve şirketleri kahvenin yeni hareketine davet ediyoruz. 

Aromalı kahve çeşitleriyle ve rengarenk paketlerimizle, işletmelerimizin raflarında ilgi çekmeye ve kahveye biraz da olsa uzak kalmış insanlara, tekrar sevdirecek ilkeyle yol yürüyoruz. Kısa zaman içinde, hem trendyol ile, hem google’dan, hemde işletmelerimizin ilgisiyle bir çok noktaya ulaştık ve ulaşmaya devam ediyoruz. Standart WhatsApp veya telefon ile devam eden eski ticaretin dışında, istediğiniz saatte ve yerde, Whatsapp veya telefon vasıtasıyla ilettiğimiz aynı fiyat politikasıyla online Bayi Mağazasını açtık ve hala tanışamadığımız bir sürü bayimiz var. Ürünlerimizi alıyorlar ve işletmelerinde satıyorlar. Eğer sizde bir işletmeyseniz, kolayca bayi olarak bize katılabilir, işletmenizde kâr edebilir ve yepyeni ürünler sunabilirsiniz.

Eğer bir kahve meraklısıysanız, perakende online mağazamız her zaman sizinle. Kampanyalar, indirimler ve hızlı müşteri operasyonuyla sizlere karşı mahçup olmamayı umuyoruz. Teşekkür ederiz.

Hafif İçimli Türk Kah.

Şekersiz Türk Kah.

Filtre Kahveler

Hazır Kahveler

Tarihi Kahveler

ALIŞVERİŞİM0
Şuan eklenen bir ürün yok.
0

İşletme Mağazası.

Kurumsal fiyatlarla, 7/24 sipariş geçin.

Kahvelora #YouTube

Hazırlanış, lansman videolarına erişin.

Instagram #Kahvelora

Twitter #Kahvelora